איך לא להילחץ בנסיעה עסקית

כאחד שמרבה לנסוע לצורך העסקים אני יודע טוב מאוד כמה זה יכול להיות מלחיץ בכל פעם שאני יוצא לנסיעה עסקית מהעבודה.

החל מעכובי טיסה, לעומסי תנועה בלתי צפויים, ניווט בעיר לא מוכרת - רוב הסיכויים שתגיע ליעד שלך כשאתה כבר מרגיש לחוץ ועייף.

ישנם כמה צעדים שאפשר לנקוט כדי להקל על זה ולהפוך את חוויית הנסיעה העסקית שלכם לנעימה יותר. הנה כמה טיפים עיקריים שלי לחווית נסיעה עסקית חלקה ונטולת טרחה.תשכח ממכונית שכורה

לנסוע בעצמך בעיר לא מוכרת, במכונית לא מוכרת, לנסות לעקוב אחר ההוראות מבלי להיתקל בחלק האחורי של מכונית אחרת זו לא הדרך להגיע. אתה צריך להרגיש רענן במיטבך כדי להפוך את הנסיעה שלך להצלחה.


הקל בנטל הנהיגה והשתמש במקום זאת בשירות נהגים מקצועי.

הנהג שלך כבר מכיר ומומחה באזור המקומי שלו בכדי להגיע למקום שאתה צריך להגיע במינימום טרחה. תדאג שיאספו אותך מיד בהגיעך, קבל עזרה עם המזוודות שלך, ואז תשען תירגע ותן לנהג שלך להתמודד עם השאר. אתה יכול אפילו באותה הזדמנות לבצע שיחות טלפון, לבצע קצת עבודה נוספת או פשוט לנמנם קצת אחרי טיסה ארוכה, כך כשתגיע תרגיש רענן ופרודוקטיבי.


תן לעצמך הפסקה

כשאתה רחוק מהבית בטיול תאגידי, זה יכול להיות מפתה לעבוד, לעבוד, לעבוד עד שתתמוטט בחדר המלון שלך בסוף יום ארוך. אבל זכור, ממש כמו במשרד, אם אתה לא נותן לעצמך לקחת קצת זמן מנוחה מהעבודה כדי להירגע, פשוט תשחוק את עצמך.


כבה את הטלפון שלך, הסתובב באזור או תבקר במכון הכושר במלון כדי לתת לעצמך להירגע ולשכוח מהעבודה. אתה יכול אפילו בהזדמנות זו להתחבר עם עמיתים מהעבודה או לקוחות - הצע להם לצאת לארוחה או שתייה כקבוצה כדי שיהיה לך הזדמנות להכיר אותם בצורה לא פורמלית.


פנה זמן ל"פנאי"

אם אתה מוצא את עצמך בעיר חדשה בנסיעת העבודה הבאה שלך, מדוע שלא תיקח את ההזדמנות לחקור את האזור החדש?! אטרקציות "חופשה" התמלאו במהלך השנים האחרונות, עם מנהלים רבים המשתמשים בה כהזדמנות לנצל זמן חופשה יקר ערך בנסיעת העבודה. אם אינך מצליח לנצל ימי חופש, פשוט השתמש בערבים שלך או בכל זמן פנוי כדי לחקור את האזור, כך תשיג את חווית "החופשה". קבל עצות מניסיון של עמיתים לעבודה, משוער המלון שלך או מספק התחבורה שלך כדי שתוודא שאתה תבלה בכל האזורים והאטרקציות המובילים. זה יעזור לך להירגע ולהפוך את נסיעת העסקים לחווייה מעשירה יותר.


אל תתפתה לעבוד יותר

כולנו היינו שם - אתה תחזור למלון שלך ותבדוק את המיילים שלך, אחר צהריים ארוך ומאומץ של פגישות וריצות רק כדי לראות שתיבת הדואר שלך מלאה בהודעות חדשות מהבוס ומקולגות ששואלים האם תוכל לקחת על עצמך משימה נוספת.


למרות שלא הייתי מציע לסרב לכל בקשה, חשוב להיות מציאותיים. יש גבול לכמות העבודה הנוספת שתוכל לקחת במהלך הנסיעה, ועליך לזכור למה אתה שם מלכתחילה. תרשה לעצמך לקחת את הזמן ולהתמקד בפועל בחלק ה"עסקי" של הנסיעה שלך, ותנסה לא להגיד כן לכל משימה אחרת שעוברת בדרכך בזמן שאתה בנסיעה הזו. בסופו של דבר תמצא את עצמך מבצע את המשימה במהירות, מה שעלול לגרום לבזבוז של יותר זמן בטווח הרחוק אם זה לא ייעשה נכון.בחר שירות הסעות אמין

אל תסתפק רק בנסיעות ברכבת - השתמש בשירות הסעות מקצועי שיבטיח חוויה ללא טרחה, כך שתוכל להתמקד לחלוטין בנסיעתך העסקית.


6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

בתיה קיבלה הצעת מחיר למיניבוס עם נהג מתל אביב! 

כשאתה מבקש הצעת מחיר להסעה מה הכי חשוב לך?

תודה רבה